Aktualności

27 kwietnia 2020 12:21 | Aktualności

Autorski wiersz Dominika

Dominik prezentuje swój autorski wiersz pt.: "Podziękowanie dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych". Zapraszamy do wysłuchania!

czytaj więcej »

22 kwietnia 2020 11:58 | Aktualności

Zaproszenie do wysłuchania nagrania

Emilia z grupy teatralnej "Na śląskim podwórku" prezentuje opowiadanie Urszuli Kozłowskiej "Złotowłosa i trzy niedźwiadki". Zapraszamy do wysłuchania!

czytaj więcej »

22 kwietnia 2020 11:03 | Aktualności

#TAŃCZYMYWDOMU

Grupa Taneczna FRESHBLOOD SQUAD nie może już doczekać się powrotu do normalności. Tęsknimy bardzo mocno za treningami i wspólnymi chwilami na sali.

czytaj więcej »

17 kwietnia 2020 16:03 | Aktualności

Akcja SZYCIA MASECZEK nabiera tempa i rozmachu!

Z radością informujemy, że akcja szycia maseczka ochronnych dla mieszkańców Gminy Kornowac cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kolejne osoby angażują się zarówno w pomoc przy szyciu, jak i dostarczanie niezbędnych materiałów.

czytaj więcej »

16 kwietnia 2020 15:59 | Aktualności

Szyjemy MASECZKI

Pierwszy dzień akcji "SZYJEMY MASECZKI" przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Praca paliła się w ręku, dzięki zaangażowaniu wspaniałych Pań krawcowych: Wiesławy Prokopczuk, Marii Ploch, Lidii Twardzik, Grażyny Kajstry z KGW w Rz

czytaj więcej »

15 kwietnia 2020 08:51 | Aktualności

UWAGA - AKCJA !!!

Miło Nam poinformować, że przedstawicielki KGW w Rzuchowie wraz z GOK-iem włączyły się w akcję szycia maseczek ochronnych. Materiały, które otrzymaliśmy wystarczą tylko na uszycie 1 000 sztuk, a lokalnych potrzeb jest znacznie więcej! W związku z tym zwraca

czytaj więcej »

10 kwietnia 2020 17:05 | Aktualności

Bajka na dobranoc

Na dobranoc Klaudia zdolna młoda aktorka grupy teatralnej "Na śląskim podwórku" prezentuje wiersz "Słoneczko" (z: "Antologii poezji dla dzieci")

czytaj więcej »

08 kwietnia 2020 15:42 | Aktualności

Życzenia świąteczne

Dyrektor wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu życzą wszystkim: - miłości, która jest ważniejsza od wszystkich dóbr, - zdrowia, które pozywala prztrwać najgorsze,

czytaj więcej »

03 kwietnia 2020 17:21 | Aktualności

Zapraszamy do wysłuchania nagrań

Zapraszamy do wysłuchania nagrań: Wstępu oraz tekstu "Nie potrafię" autorstwa Agnieszki Antosiewicz ze zbioru "Mądre Bajki" pięknie czytanego przez Panią Justynę Pieczkę - aktorkę grupy teatralnej "Na Śląskim Podwórku".

czytaj więcej »

17 marca 2020 16:12 | Aktualności

AKTYWNY SENIOR!

Gmina Branka u Opavy w Czechach wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w projekcie ,, AKTYWNY SENIOR".

czytaj więcej »