08 marca 2017 18:33 | Aktualności

Świąteczne przygotowania w kole plastycznym

Jak co roku nasze koło plastyczne w Rzuchowie pełną parą przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych. Pragniemy z własnoręcznie wykonanymi palmami iść do kościoła w Niedzielę Palmową, a stroikami udekorować nasze domy i świąteczne stoły. Uczestnicy zajęć plastycznych wezmą także udział w VII Konkursie Wielkanocnym na "PISANKĘ WIELKANOCNĄ", który jest organizowany przez Wójta Gminy Kornowac i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kornowacu, a także w XII edycji konkursu na Ozdoby Wielkanocne, który jak co roku organizuje muzeum w Raciborzu pod patronatem Starosty Raciborskiego i Prezydenta Miasta Racibórz. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych ciekawych zajęciach, które odbywają się w każdy piątek od godziny 16.00 do 19.00.

Małgorzata Drzeniek