13 marca 2017 22:18 | Aktualności

Dzień wspaniały i wyjątkowy!

W sobotę 11 marca Dom Kultury w Kobyli wypełnił się po brzegi mieszkankami gminy Kornowac, które spotkały się by na wspólnej biesiadzie celebrować swoje święto. Organizatorami tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu. Wśród uczestników dorocznych obchodów "Dnia Kobiet" znalazł się Wójt Gminy Kornowac, Wiceprzewodniczący Rady Gminy oraz zaproszeni goście gminy Vresina, niedalekiego czeskiego sąsiada. Przy gorącym daniu, smacznym kołaczu i przepysznej kawie paniom umilali czas Natalia i Waldemar Świerczek, dzięki którym cała sala bawiła się i śpiewała skoczne piosenki. Nie zabrakło też pań wieczoru, które swoimi humorystycznymi opowieściami rozbawiały wszystkich do łez. Rozśpiewane spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych i zakończyło się we wspaniałej atmosferze.

Maria Łomnicka