20 lipca 2017 15:15 | Aktualności

Wakacje w grupie teatralnej

W czasie wakacji zajęcia koła teatralnego "Na Śląskim Podwórku" wyglądają trochę inaczej. W każdy czwartek najpierw robimy krótką próbę przedstawienia, a następnie odbywają się różne ciekawe zajęcia. Już byliśmy na długiej wyprawie w Rybaczówce, odbył się także turniej rodzinny na wesoło dla dzieci z rodzicami, a ostatnio zorganizowaliśmy prawdziwe ognisko. Wielka to była frajda, gdy każdy z uczestników mógł sobie upiec przyniesione przez siebie kiełbaski. Widząc wspaniałą zabawę i wesołą atmosferę, przyłączyło się do nas dużo dzieci, które nie uczęszczają do grupy teatralnej. Gry i zabawy przy ognisku trwały bardzo długo. Na zakończenie wszyscy zgodnie potwierdzili swój udział w następnym ognisku, które już w sierpniu. Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy z nami.

Małgorzata Drzeniek