20 lipca 2017 20:15 | Aktualności

Wesoły autobus w drodze do wesołego miasteczka

Jak co tydzień pojechaliśmy na wakacyjną wycieczkę z GOK-iem. Tym razem wyruszyliśmy do Chorzowa. W dawnym wesołym miasteczku bardzo wiele się zmieniło- nowe atrakcje, dekoracje i wszystko na światowym poziomie. Jedno pozostaje od lat niezmienne- magia tego miejsca i emocje, których dostarcza odwiedzającym.

Każdy z nas znalazł coś dla siebie- najodważniejsi wsiedli do Lech Coastera- ogromnej kolejki górskiej, która ma 40 metrów wysokości i pędzi z szybkością 95 km na godzinę. Największa atrakcja Legendii budzi przestrach nawet kiedy patrzy się na nią z boku a emocje, które towarzyszą przejazdowi są nie do opisania.

Nasza wesoła gromadka miała okazję korzystać z ponad 40 atrakcji, mniej lub bardziej ekstermalnych. Najbardziej zachwyceni byli nasi milusińscy, którzy szaleli na karuzelach, samochodzikach i tańczyli z animatorami.

Osoby, które szukały spokoju i wyciszenia, miały ku temu okazję, odwiedzając Śląski Ogród Zoologiczny. Piękna przyroda i mnóstwo egzotycznych zwierząt umilały sielankowy spacer.

Choć upał doskwierał nam niemiłosiernie, nikt nie narzekał i każdemu było mało zabawy a dzień upłynął zdecydowanie za szybko. Bardzo zmęczeni ale szczęśliwi, wróciliśmy do domów. Czekamy już na kolejną wyprawę wesołym autobusem - w przyszłym tygodniu park rozrywki w Zatorze- kolejne ekstremalne emocje przed nami - już nie możemy się doczekać!

Joanna Masarczyk