30 sierpnia 2017 11:46 | Aktualności

Słoneczna wycieczka!

Zgodnie z planem wakacyjnym wczesnym rankiem  23 sierpnia wyjechaliśmy na wycieczkę do Zakopanego. Humory oraz piękna pogoda towarzyszyły nam przez całe trzy dni pobytu w górskiej stolicy Polski. Program imprezy był bardzo ciekawy i zróżnicowany, każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Po przyjeździe do pensjonatu BERNADETA w Białym Dunajcu i zjedzeniu smacznego posiłku pojechaliśmy powitać Zakopane. Wieczorem czekała na nas niespodzianka a był to: góralski grill. Drugi dzień spędziliśmy bardzo aktywnie, najpierw trasa z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Silklawica. Podczas trasy mogliśmy podziwiać przepiękne widoki i zachwycać się różnorodnością fauny i flory Tatrzańskiego Parku Narodowego. Drugą część dnia spędziliśmy w parku wodnym w centrum Zakopanego. Był to wspaniały relaks dla zmęczonych nóg po przebytej górskiej  trasie. W piątek po śniadaniu nastąpił smutny moment, ponieważ musieliśmy się spakować i udać się w drogę powrotną. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie stwierdzili, iż pragną powrócić w to przepiękne miejsce, gdzie góralska gościnność, smaczne regionalne jedzenie oraz nadzwyczajne piękno polskich gór swoją magią zaprasza każdego z nas niezależnie od pory roku.
 Małgorzata Drzeniek