14 września 2017 18:51 | Aktualności

Latynoamerykańskie rytmy w Domu Kultury w Kobyli!

Maraton Zumby", jako kolejne działanie projektu "Razem po zdrowie!" miało miejsce w Domu Kultury w Kobyli. Uczestnicy gminy Kornowac i gminy Vresina wzięli udział w zajęciach opierających się głównie na aerobiku wzbogaconym gorącymi latynoamerykańskimi rytmami. Każdy wzmocnił mięśnie brzucha, kręgosłupa, bioder i pośladków dotleniając ciało i umysł. Energia i ogromny dynamizm towarzyszył wszystkim biorącym udział w roztańczonych zajęciach. Dodatkowo pyszne koktajle z owoców i warzyw dostarczyły wszystkim prozdrowotnej bomby zachęcając do zmian nawyków żywieniowych. Aktywny czas spędzony na kilkugodzinnym maratonie pomógł rozładować wewnętrzne napięcie, bo jak wiadomo to przecież ruch jest idealną formą wypoczynku, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie równocześnie pozbywając się zbędnych kilogramów.

Maria Łomnicka