| | | AAA

01 grudnia 2017 19:30 | Aktualności

Spotkanie andrzejkowe seniorów

Dzięki wsparciu wójta Gminy Kornowac Pan Grzegorza Niestroja i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w naszej gminie po raz pierwszy powstał klub seniora pod nazwą "WSPANIALI DOJRZALI". 30 listopada od godziny 16 na sali Domu Kultury w Kobyli odbyła się wspaniała zabawa andrzejkowa, którą poprowadził Pan Waldemar Świerczek wraz ze swoja córką Natalią. Na naszej imprezie gościliśmy również zespół taneczny seniorek z zaprzyjaźnionej czeskiej gminy VRESINA. Nawet pogoda nie zepsuła seniorom cudownej zabawy- na sali było prawie 130 osób!!!.

Swoją obecnością zaszczycił nas Pan wójt Grzegorz Niestrój, przewodniczący GKRPA Pan Krystian Staniek oraz Pan Jan Zaczyk-przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty przy naszej gminie.

Okazuje się, że seniorzy w naszej społeczności potrzebują  wspónych spotkań, chcą po prostu wyjść z domu i zrobić coś dla siebie, dobrze czują się w swoim towarzystwie. W grupie raźniej!

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu stworzył taką możliwość po raz pierwszy, ale nie ostatni,

Juz dziś zapraszamy na spotkanie noworoczne w styczniu 2018 roku! Przedstawimy tam nasz plan pracy i spotkań na cały kolejny rok.

Klub WSPANIAŁYCH DOJRZAŁYCH W GMINIE KORNOWAC UWAŻAMY ZA OTWARTY!!!

Jeśli masz 50+, 60+, 70+ i więcej, czekamy właśnie na Ciebie!

Wiesława Bochynek