| | | AAA

31 stycznia 2018 19:01 | Aktualności

Turniej tenisa stołowego w Rzuchowie.

Każdego roku podczas ferii w Domu Kultury w Rzuchowie odbywa się turniej tenisa stołowego organizowany przez GOK Kornowac. Głównym celem zawodów jest kształtowanie u wychowanków ducha sportowej rywalizacji zgodnej z zasadami gry oraz szacunku dla przeciwnika. W tegorocznym spotkaniu sportowym zostało rozegranych kilkanaście pojedynków, które charakteryzowały się dużą zaciętością i dość wysokim poziomem. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach: chłopcy-szkoła podstawowa i gimnazjum. W grupie starszej zwyciężył Mateusz Lucek, drugie miejsce zajął Paweł Krolik, trzecie Robert Krolik. W grupie chłopców młodszych najlepszy okazał się Jakub Mrozek, drugie miejsce zdobył Jakub Trepiak, natomiast trzeci był Kacper Pieła. Sędziował pan Jacek Kuźmiński. Nagrody w postaci medali i dyplomów dla zwycięzców ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu.

Maria Łomnicka