11 lutego 2018 17:49 | Aktualności

Zakończenie ferii z GOK-iem

Wszystko co dobre, szybko się kończy!

I tak też szybko minęły nam ferie. Był to dla Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu czas szczególnie wytężonej pracy- każdego dnia spędzaliśmy aktywnie czas z naszymi podopiecznymi. Było dużo ruchu na świeżym powietrzu, gry i zabawy w naszych świetlicach i poza nimi.

Ferie zakończyliśmy tak samo radośnie, jak je rozpoczynaliśmy. W ubiegły czwartek w Domu Kultury w Kobyli zagościł Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA, który zaprezentował bajkę o zasadach bezpieczeństwa, pt. "To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo". Była to śmieszna, ale bardzo pouczająca historia o małej biedronce Aldonce, która zgubiła się w lesie, następnie została porwana, ale koniec końców wszystko skończyło się dobrze.

Ferie zakończyliśmy z przytupem na balu przebierańców, również rozganizowanym w Domu Kultury w Kobyli. Były śliczne kostiumy, zabawy z klaunami, łapanie baniek mydlanych, mnóstwo tańców, zabawy i tego, co dla nas chyba najważniejsze- radość i uśmiechy na twarzach naszych milusińskich.

Wszystkim, którzy dołączyli do naszej wesołej ekipy podczas ferii, dziękujemy za tak wspaniale spędzone chwile i już teraz zachęcamy do zaplanowania sobie czasu z nami podczas reszty roku szkolnego oraz podczas wakacyjnych wojaży.

Joanna Masarczyk