16 marca 2018 07:53 | Aktualności

Powsinogi dotarły do Kobyli

Za nami 90 minut wyśmienitej zabawy w towarzystwie aktorów Teatru Sceny „Rode” Kraków Tarnów Rzeszów, którzy zawitali na scenę Domu Kultury w Kobyli, występując w spektaklu teatralno-kabaretowym pt. „Powsinogi na cztery nogi”.

Spektakl był zabawną podróżą przez polską wieś –  pełną humoru podróż przerywa raz po raz opowieść odsłaniająca jej bardziej romantyczny, zakotwiczony w przeszłości charakter. Spektakl nawiązuje swoim charakterem do dawnego teatru jarmarcznego. Skecze, piosenki i humorystyczne monologi zapewniły wyśmienitą zabawę naszym gościom, których zebrało się ponad 80.

Spektakl był kolejnym z cyklu spotkań Klubu "Dojrzali- Wspaniali", już dziś zapraszamy na kolejne, które odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Joanna Masarczyk