| | | AAA

11 grudnia 2018 22:07 | Aktualności

Świąteczny Rzuchów

W Rzuchowie naprawdę panuje już świąteczna atmosfera, odczuliśmy to podczas opłatkowego spotkania Koła Gospodyń Wiejskich, podczas którego nasza grupa teatralna "Na śląskim podwórku" wystąpiła w repertuarze bożonarodzeniowym.

Tym razem nasi aktorzy zmierzyli się z przedstawieniam jasełkowym, w nieco innej odsłonie. Przedstawienie pt."Betlejemska dobranocka" rozgrywa sie w szopce, a nowonarodzonego Jezusa odwiedzają z darami postacie z bajek. I tak oprócz Józefa, Maryi, Anioła, Pastuszków nasi aktorzy wcielili się w Pinokia, Sierotkę Marysię, Kopciuszka, Jasia i Małgosię, Czerwonego Kapturka i Starego Rybaka.

Występ naszych dzieci jeszcze bardziej wzmocnił i podkreślił ten radosny czas wyczekiwania na przyjście zbawiciela.

Oby więcej takich spotkań, a umiejętności naszych aktorów można będzie zobaczyć jeszcze w środę 19 grudnia o godz. 17.30, na scenie Domu Kultury w Rzuchowie.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Masarczyk