02 sierpnia 2019 20:15 | Aktualności

Kraków z innej perspektywy

Na kolejnej z wielu wakacyjnych wypraw z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu dotarliśmy do malowniczego Krakowa.

Miejską architekturę  i wiele cennych zabytków podziwialiśmy z  zapartym tchem z pokładu statku  wycieczkowego "Nimfa" wolno płynącego po Wiśle.

Następnym nie mniej ważnym punktem programu była wizyta w Parku Wodnym.

Udaną zabawę najmłodszym gwarantowało wiele atrakcji w hali basenowej o tropikalnym klimacie.

A w szczególności: statek piracki z  wodnymi armatkami,  chlupiące wodą zwierzaki, "Magiczny Grzybek", "Wyspa Piratów" oraz cieszące się  największą  popularnością zjeżdżalnie.

Do domu wróciliśmy bogatsi o wykute w pamięci  obrazy najciekawszych miejsc Krakowa widzianych od strony rzeki, a jeszcze przed snem w uszach można było usłyszeć szept krakowskich legend.

Judyta Gabryś