02 sierpnia 2019 15:42 | Aktualności

Aktywna pierwsza część wakacji

W ten oto sposób szybkim krokiem dotarliśmy do półmetka wakacji. I chodź w dalszym ciągu odpoczywamy od nauki i porannego wstawania, to w żaden sposób od dobrej zabawy.

Pierwszą połowę wakacji rozpoczęliśmy od wycieczki do wesołego miasteczka w Chorzowie. Wszystkie atrakcje, z których mogliśmy skorzystać dostarczyły nam niesamowitych wrażeń.

W czasie wakacji nie może też zabraknąć miejsca na sport, dlatego też Park Wodny w Rudzie Śląskiej był idealnym rozwiązaniem, by połączyć ruch ze świetną zabawą. Dla naszych najmłodszych podróżników bezkonkurencyjny okazał się Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu - karmienie zwierząt oraz poznanie z bliska świata, w jakim żyją .

Wszystko co wydarzyło się do tej pory zostało zapieczętowane cieszącymi się ogromnym powodzeniem warsztatami, gdzie mogliśmy rozwijać swoje zdolności plastyczne, jak i manualne.

W Domu Kultury w Pogrzebieniu, każdy z nas może zrobić swoją bransoletkę i zabrać ją na dalszą część wakacyjnych przygód .

Sabina Kurasz