Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu informuje, że z powodu remontu parkietu od dnia 2 września do odwołania Dom Kultury w Kobyli będzie nieczynny!

26 sierpnia 2019 11:39 | Aktualności

Trzy dni relaksu na Podhalu

W dniach 21-23 sierpnia odbył się długo wyczekiwany wyjazd do Zakopanego.

W drodze do domu wczasowego w Bańskiej Wyżnej zatrzymaliśmy się na krótki spacer po Wadowicach.

Drugiego dnia powędrowaliśmy Doliną Kościeliska do Wąwozu Kraków.

I chociaż kapryśna pogoda częściowo uniemożliwiła nam oglądanie widoków mówiących więcej niż tysiąc słów i tak warto było odwiedzić Tatrzański Park Narodowy.

Atrakcją ostatniego był podhalański kompleks wód termalnych Gorący Potok w Szaflarach.

Obiekt, dzięki naturalnej wodzie siarkowej umożliwia lecznicze kąpiele.

Dla dorosłych wspaniałe miejsce na odpoczynek od codziennego pośpiechu, a dla dzieci wodny plac zabaw z wszelkimi udogodnieniami zachęcającymi do wspinania, zjeżdżania i skakania do ciepłej wody.

To, co dobre zawsze mija za szybko, niechętnie trzeba było ruszyć w drogę powrotną, jednak na osłodę zabraliśmy ze sobą cudowne wspomnienia,  radosne chwile i świadomość, że wkrótce wrócimy w te przepiękne okolice.

Judyta Gabryś