AAA
Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu
Od 12 marca do odwołania jesteśmy do Państwa dyspozycji w DK w Kobyli pod numerem telefonu 324301200 w godzinach 9.00 - 12.00

Aktualności

22 października 2019 20:56 | Aktualności

Konkurs recytatorski w ramach XII PFTA 2019

    We wtorek 22 października w Domu Kultury w Łańcach odbył się długo wyczekiwany konkurs recytatorski w ramach XII Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej 2019. 

     Ponad 40-sto osobowa grupa uczestników podzielonych na kategorie wiekowe uczniów klas: I - III, IV - VI oraz VII - VIII   dostarczyła zgromadzonej widowni niezapomnianych poetyckich wrażeń i zapierających dech w piersiach emocji podczas prezentacji wierszy i fragmentów prozy.

     Komisja miała nie lada orzech do zgryzienia, by wyłonić zwycięzców, którzy zaprezentowali najlepiej dobrany repertuar, nienaganną emisję głosu i dykcję. 

     Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za perfekcyjne opanowanie pamięciowo tekstu i  wybitną interpretację.

    Zapraszamy laureatów konkursu w środę 30 października o godz. 11.00 do  Raciborskiego Centrum Kultury na KONCERT LAUREATÓW.


Judyta Gabryś 

Przeczytano: 394 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: