22 października 2019 20:56 | Aktualności

Konkurs recytatorski w ramach XII PFTA 2019

We wtorek 22 października w Domu Kultury w Łańcach odbył się długo wyczekiwany konkurs recytatorski w ramach XII Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej 2019.

Ponad 40-sto osobowa grupa uczestników podzielonych na kategorie wiekowe uczniów klas: I - III, IV - VI oraz VII - VIII   dostarczyła zgromadzonej widowni niezapomnianych poetyckich wrażeń i zapierających dech w piersiach emocji podczas prezentacji wierszy i fragmentów prozy.

Komisja miała nie lada orzech do zgryzienia, by wyłonić zwycięzców, którzy zaprezentowali najlepiej dobrany repertuar, nienaganną emisję głosu i dykcję.

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za perfekcyjne opanowanie pamięciowo tekstu i  wybitną interpretację.

Zapraszamy laureatów konkursu w środę 30 października o godz. 11.00 do  Raciborskiego Centrum Kultury na KONCERT LAUREATÓW.

Judyta Gabryś