06 grudnia 2019 22:56 | Aktualności

Wizyta Św. Mikołaja w GOK-u

Jak co roku 6 grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu zaprosił wszystkie dzieci z Gminy Kornowac na magiczne spotkanie z Mikołajem.

Przygotowania do tego wydarzenia trwały już od wielu dni: dzieci napisały listy z prośbą o wymarzone prezenty, a dorośli zatroszczyli się, by nadzwyczajnej wizycie towarzyszyła nietuzinkowa oprawa.

W Domu Kultury w Łańcach tłumie zebrały się grzeczne dzieci, by zobaczyć się z tak długo wyczekiwanym gościem.

Były animacje w rytm dziecięcych hitów muzycznych, świąteczne gry i zabawy z Śnieżynką, a na końcu wśród radosnych okrzyków na salę wszedł ON.

Zacny gość z siwą brodą rozdał prezenty 220 najmłodszym mieszkańcom gminy i zapozował z nimi do pamiątkowego zdjęcia.

Po odebraniu słodkiego upominku na każde dziecko czekała niespodzianka w postaci zwierzątka z kolorowych baloników.

Obfitość dostępnych atrakcji zagwarantowała, że tak wielu zarówno małych, jak i tych większych uczestników imprezy na pewno będzie wspominać tegoroczne Mikołajki z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Judyta Gabryś