27 stycznia 2020 22:09 | Aktualności

Ferie pełne pozytywnej energii

GOK Kornowac na tegoroczną zimową przerwę od nauki przygotował różnorodny wachlarz atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Przez pierwsze trzy dni młodzi adepci sztuki teatralnej doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem Pani Moniki Kubicy-Skaby.

Kolejne dwa dni poświęcono na warsztaty wokalne pod kierownictwem Pani Alicji Ploch-Burdy.

Drugi tydzień ferii z przytupem rozpoczął się dwudniowymi warsztatami plastycznymi.

Dzień Babci i Dziadka uczczono spotkaniem podsumowującym dotychczasowe warsztaty i krótkim popisem zdolności aktorskich, wokalnych i manualnych.

W tym dniu każdy wnuk miał okazję wręczyć dziadkom skromny własnoręcznie wykonany upominek.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wyjazd do parku trampolin "FlyPark" w Radlinie.

Intensywne dwa tygodnie zakończyły warsztaty taneczne, podczas których dzieci pozytywnie spożytkowały resztki energii.

Niestety podczas ferii czas płynie zdecydowanie za szybko i nawet nie wiadomo kiedy przyszedł moment, by znów spakować plecak do szkoły...

... I rozpocząć odliczanie dni pozostałych do upragnionych wakacji.

Judyta Gabryś