11 lutego 2020 20:47 | Aktualności

Zapraszamy na warsztaty teatralne

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu zaprasza wszystkich chętnych na  zajęcia  teatralne które odbędą się   w Domu Kultury w Rzuchowie w czwartek 13 lutego od godziny 17.00 do 18.00, a w piątek 14 lutego od godziny 17.00  do 18.00 w świetlicy w Kornowacu. Do końca lutego czekamy na nowych aktorów.  Prosimy zapisywać się osobiscie lub  pod numerami numerami telefonów:
Swietlica w Kornowacu :
Dom Kultury w Rzuchowie:
-
Teatr- to niezwykła przygoda, podróż w nieznane. Możemy tu spełniać wszystkie swoje marzenia.
Grając w teatrze można się wcielić w każdą niezwykłą postać np: króla, wróżki, rycerza a nawet wilka.
Koło teatralne ,,Na śląskim podwórku" to propozycja dla dzieci i młodzieży spędzenia wolnego czasu.
Główne cele naszych zajęć to:
-odkrywanie i doskonalenie talentów aktorskich.
-udział grupy w życiu kulturalnym naszej miejscowości i całej  gminy.
-przygotowanie przedstawień teatralnych o różnorodnej tematyce.
-wyjazdy na konkursy i okolicznościowe występy.
-rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz odpowiedzialności za grupę.
-rozwijanie osobowości członków grupy , przezwyciężanie nieśmiałości i kompleksów.
- nauka poprawnej wymowy i dykcji poprzez gry i zabawy słowne.