12 kwietnia 2017 16:31 | Ogłoszenia

Zapraszamy na X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej!

Serdecznie zapraszamy na X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej!

Jesteś tancerzem? A może interesuje Cię piosenka, teatr lub plastyka? Każdy znajdzie coś dla siebie. Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia i weź udział w jednej z konkurencji!

Festiwal objęty jest HONOROWYM PATRONATEM Starosty Raciborskiego - Ryszarda Winiarskiego, organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury, Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu Dom Kultury w Kobyli oraz Gminnym Centrum Kultury w Nędzy.

15 maja 2017 o godz. 10.00 w Domu Kultury w Rzuchowie odbędzie się Konkurs Recytatorski.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej (załączniki).

Pozostałe konkursy:

16 maja 2017 - Konkurs Tańca, organizator: Raciborskie Centrum Kultury, dyr dr Joanna Maksym-Benczew

17 maja 2017 - Przegląd Teatralny, organizator: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, dyr Michał Fita

18 maja 2017 - Konkurs Piosenki, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, dyr Agnieszka Busuleanu-Jaksik

19 maja 2017 - Konkurs Plastyczny, organizator: Gminne Centrum Kultury w Nędzy, dyr. Mariola Jakacka

Regulaminy oraz karty zgłoszeń dostępne na stronie mdk-raciborz.pl

1 czerwca 2017  o godzinie 15.00 Finał Festiwalu w Raciborskim Centrum Kultury, ul. Chopina, Racibórz