16 września 2019 16:02 | Ogłoszenia

Zaproszenie na imprezę plenerową "Pożegnanie lata"

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na imprezę plenerową "Pożegnanie lata", która odbędzie się 19 września od godziny 16.00 na terenie otaczającym Dom Kultury w Łańcach.

Zapewniamy świetną zabawę na świeżym powietrzu: m.in. gry i zabawy ruchowe, odrobinę drużynowej rywalizacji,  zabawy z muzyką, spotkanie z Myszką Miki dla najmłodszych, a ponadto: malowanie twarzy, bańki mydlane, darmowe napoje i popcorn, a na zakończenie pieczenie kiełbasek. Istnieje również możliwość przejażdżki konnej pod okiem doświadczonych instruktorek.

Wszelkie dodatkowe informacje w  Domach Kultury w Pogrzebieniu (324301012) i Domu Kultury w Łańcach  (324301444).